Oslavy Dne učitelek a učitelů na Pedagogické fakultě MU

12. 3. 2024

Katedra hudební výchovy a Pedagogická fakulta MU vás srdečně zvou na oslavy Dne učitelek a učitelů, které se konají v pondělí 25. března od 15:00 v učebna č. 1 (Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity, Poříčí 7, Brno). Na programu bude přednáška docentky Aleny Žákovské a koncert Katedry hudební výchovy.

Více informací na: https://www.ped.muni.cz/aktuality/oslavy_25_3_2024

Program koncertu:

1. Petr Hala: písňový cyklus Prut pro baryton, housle a klavír (Respekt, Damit kein Licht uns liebe, Mutterland)

Petr Hala – klavír, Vladimír Richter – baryton, Tereza Hlaváčková – housle

2. Petr Janda: Tarantula, John Lennon: Imagine (arr. Jiří Škorpík / Ondřej Musil), Astor Piazzolla: Libertango (arr. Ondřej Musil)

Kytarové trio – Ondřej Musil, Vojtěch Lév, Jakub Morávek

3. Elvis Presley: Can't Help Falling in Love (arr. Adéla Jurčíková)

MUNIvoices - smíšený sbor

4. Jaroslav Ježek/ Jan Werich/ Jiří Voskovec: Chodidla (arr. Eduard Tomaštík), Potopa (arr. Michal Procházka), Nebe na zemi (arr. Eduard Tomaštík)

MUNIcimbal – cimbálový soubor

Přehled všech článků